Centrum Partnerstwa Społecznego "Dialog"

Aktualnie znajdujesz się na:

Centrum Partnerstwa Społecznego „Dialog” poszukuje kandydata /kandydatki na stanowisko Recepcjonisty /Recepcjonistki

Centrum Partnerstwa Społecznego „Dialog” poszukuje kandydata /kandydatki
na stanowisko Recepcjonisty /Recepcjonistki

Miejsce wykonywania pracy:         Warszawa

Oczekiwania pracodawcy:

- wykształcenie minimum średnie

- doświadczenie pracy z klientem

- umiejętność wystawiania faktur

- obsługa urządzeń biurowych

- umiejętność pracy w zespole

- wysoka kultura osobista

- komunikatywność

- odpowiedzialność

- znajomość języka angielskiego

Zakres obowiązków:

- obsługa klientów Recepcji oraz pracowników ośrodka

- przyjmowanie rezerwacji na noclegi

- kwaterowanie gości

- wystawianie faktur

- obsługa centrali telefonicznej

Informacje dotyczące zatrudnienia:

- umowa o pracę na zastępstwo na pełen etat

- praca na trzy zmiany

- wynagrodzenie: płaca zasadnicza + premia miesięczna + dodatek za wysługę lat (zgodnie
z obowiązującymi przepisami)

Proszę o przesłanie CV zawierającym klauzulę dotycząca wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji

na adres e-mail:

sekretariat@cpsdialog.pl

w tytule: Praca na Recepcji

Dokumenty należy przesyłać do: 27 września 2013 r.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami

Oferty odrzucone zostaną zniszczone komisyjnie

Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel. (022) 380 50 50

Metadane

Data publikacji : 23.09.2013
Podmiot udostępniający informację:
Centrum Partnerstwa Społecznego Dialog
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Ewelina Tymińska
Osoba udostępniająca informację:
Ewelina Tymińska Dział Administracji

Opcje strony

do góry