Centrum Partnerstwa Społecznego "Dialog"

Aktualnie znajdujesz się na:

Centrum Partnerstwa Społecznego „Dialog” im. A. Bączkowskiego poszukuje kandydatki/kandydata na stanowisko Recepcjonisty/Recepcjonistki

Miejsce wykonywania pracy: Centrum Partnerstwa Społecznego „Dialog” im. Andrzeja Bączkowskiego, ul. Limanowskiego 23, 02-943 Warszawa

Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Wymiar etatu: pełen etat

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  1. Bezpośrednia obsługa recepcyjna klientów zewnętrznych i wewnętrznych, w tym kwaterowanie;
  2. Przyjmowanie rezerwacji na noclegi;
  3. Wystawianie faktur za noclegi;
  4. Przyjmowanie rozmów telefonicznych i łączenie rozmów;
  5. Dbanie o płynny przepływ informacji;
  6. Wsparcie Działu Szkoleń i Promocji w realizacji zadań i obowiązków;
  7. Dbanie o dobry wizerunek firmy;

Warunki pracy:

Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań

Praca administracyjno-biurowa powyżej 4 godzin. Użytkowanie sprzętu biurowego (komputer, drukarka, kserokopiarka, niszczarka dokumentów).

Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy

Budynek przy ul. Limanowskiego 23 jest dostępny i dostosowany dla potrzeb osób niepełnosprawnych. W budynku nie występują uciążliwe, szkodliwe czy niebezpieczne warunki pracy.

Od kandydatów oczekujemy:

  1. wykształcenia minimum średniego;
    1. doświadczenia w pracy z klientem lub na podobnym stanowisku;
    2. wysokiego poziom skrupulatności i dokładności;
    3. bardzo dobrej organizacji własnej pracy;
    4. umiejętności pracy w zespole;
    5. komunikatywności;
    6. umiejętności obsługi komputera: MS Office

Wymagane dokumenty i oświadczenia:

  1. CV i list motywacyjny;
  2. oświadczenie kandydata o  korzystaniu z pełni praw publicznych i o niekaralności za przestępstwo popełnione umyślnie;
  3. oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacji;
  4. kopie dokumentów potwierdzających kwalifikacje i doświadczenie.

Powyższe dokumenty z wyraźną adnotacją  Recepcjonisty/Recepcjonistki należy dostarczyć osobiście lub przesłać w formie papierowej w terminie do dnia 07 sierpnia 2018 r. na adres:

Centrum Partnerstwa Społecznego „Dialog” im. Andrzeja  Bączkowskiego,
ul. Limanowskiego 23, 02-943 Warszawa (liczy się data wpływu).

Osobiście można złożyć dokumenty  w Sekretariacie w dni powszednie (w godzinach 8:00 – 16:00).

Aplikacje można również przesyłać elektronicznie na adres: d.boratynska@cpsdialog.gov.pl (w dniu 07 sierpnia 2018 r. do godz. 16:00;  wymagane w ogłoszeniu oświadczenia powinny być własnoręcznie podpisane przez kandydata
i przesłane w formie scanu).

Informacje o metodach i technikach naboru:

  1. weryfikacja aplikacji pod kątem wymagań formalnych;
  2. rozmowa kwalifikacyjna.

Uwagi dotyczące wymaganych dokumentów i oświadczeń:

  1. oświadczenia muszą być opatrzone datą i podpisane własnoręcznie,
  2. dokumentem potwierdzającym wykształcenie jest kopia świadectwa ukończenia szkoły średniej, a w przypadku ukończenia studiów kopia dyplomu lub zaświadczenia z uczelni,
  3. w przypadku przedstawienia dokumentów w języku obcym należy dołączyć również ich tłumaczenie na język polski dokonane przez tłumacza przysięgłego,
  4. w przypadku rozmowy kwalifikacyjnej należy przynieść do wglądu oryginały wysłanych wcześniej kopii dokumentów.

Uwaga! Weryfikacja spełniania przez kandydatki/kandydatów wymagań formalnych dokonana zostanie na podstawie dokumentów wymienionych w części „wymagane dokumenty i oświadczenia”. W związku z tym podkreślamy, że kompletne aplikacje to takie, które zawierają wszystkie wymagane dokumenty i własnoręcznie podpisane oświadczenia.

W ofercie należy podać dane kontaktowe: adres e-mail, numer telefonu.

O terminie postępowania mającego na celu wyłonienie kandydata, osoby spełniające wymagania zostaną poinformowane drogą elektroniczną lub telefonicznie.

Aplikacje, które wpłyną po terminie nie będą rozpatrywane.

Dokumenty osób, które, nie zostały zakwalifikowane mogą być odebrane osobiście przez kandydatów w terminie  30 dni liczonych od dnia ogłoszenia informacji o wynikach naboru. W przypadku nie odebrania dokumentów aplikacyjnych zostaną one zniszczone

Metadane

Data publikacji : 31.07.2018
Podmiot udostępniający informację:
Centrum Partnerstwa Społecznego Dialog
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Osoba udostępniająca informację:
Dorota Boratyńska

Opcje strony

do góry